SPOLOČNOSŤ

TATRAMED

Naša spoločnosť si vybudovala pevné miesto na trhu dlhodobo vysokou úrovňou poskytovaných služieb a vyvíjaného softvéru s najlepším pomerom cena/výkon a získala veľmi dobré meno a dôveru medzi svojimi zákazníkmi a partnermi.

Spoločnosť TatraMed Software s.r.o. pôsobí v oblasti medicínskej informatiky so zameraním na vývoj diagnostických a terapeutických softvérových systémov, založených na trojrozmernej vizualizácii obrazových dát pacientov. V súčasnosti sa špecializuje na odborné poradenstvo, vedeckú a výskumnú činnosť a na vývoj vysoko sofistikovaného softvéru pre rádiologickú diagnostiku, rádioterapiu a plánovanie chirurgických zákrokov hlavne v oblastiach:

  • PACS technológie bezfilmových nemocníc
  • systémy pre rádiologickú diagnostiku a klinické zobrazovanie
  • bezpečné telerádiologické systémy pre lekárov i pacientov  
  • plánovanie rádioterapie

PREČO

TATRAMED

Vysoká kvalifikovanosť pracovníkov, ako aj zavedený systém manažérstva kvality v spoločnosti, sú predpokladom pre používanie najnovších informácií a softvérových technológií v prospech pacientov, lekárov a nemocníc, ktorým sú poskytované konzultačné a servisné služby.

Úspešné certifikácie, vykonané medzinárodne uznávanou nezávislou autoritou potvrdzujú, že
procesy a produkty spoločnosti spĺňajú požiadavky na riadenie vývoja softvérových systémov, poskytovaných služieb i ostatných činností je v zhode s príslušnými legislatívnymi predpismi EÚ a medzinárodnými normami.

Politika kvality a zodpovednosti

Politika informačnej bezpečnosti

SPOLUPRACUJEME

Naše odborné skúsenosti a niekoľkoročnú prax potvrdzuje aj spolupráca s mnohými významnými partnermi, ktorí do nás vkladajú svoju dôveru. My garantujeme 100% profesionálny prístup a vysokú kvalifikovanosť pracovníkov.

microsoft-partner

TATRAMED sa aktívne podieľa na riešení projektov v prestížnych konzorciách
v rámci výskumného a inovačného programu Európskej únie Horizon 2020:


- ImageInLife (2017-2021) - http://imageinlife.eu/
Training European Experts in Multilevel Bioimaging, Analysis and Modelling of Vertebrate Development and Disease

- INFLANET (since 2021) - http://inflanet.eu
Training European Experts in Inflammation: from the molecular players to animal models and the bedside

Zo zoznamu partnerov vyberáme:
Univerzita Montpellier (FRA), Univerzita Leiden (NED), Pasteurov Inštitút, Univerzita Heidelberg (GER), Univerzita Eötvösa Loránda (HUN), Univerzita Paris Saclay (FRA), Zeiss France (FRA), Slovenská Technická Univerzita (SK), Centre National de la Recherche Scientifique (FRA), Radboud University Medical Centre (NED), University of Murcia (ESP), The University of Edinburgh (UK), Acquifer Imaging GMBH (GER), a i.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

VEDÚCI PRACOVNÍCI

Zamestnávame tím špičkových vedeckých, výskumných a vývojových pracovníkov, ktorí sú absolventmi Univerzity Komenského a Slovenskej technickej Univerzity v Bratislave. V rámci našej špecializácie vám garantujeme profesionálny prístup a odborné znalosti. Našou prioritou je vysoká úroveň poskytovaných služieb a robíme všetko preto, aby bola pre vás spolupráca s nami, tou najlepšou voľbou.
Juraj_Kajan__01

Juraj Kajan

Riaditeľ a konateľ TatraMed
Peter_Fekete__01

Peter Fekete

Manažér pre produkty stereotaktickej neurochirurgie
Milos_Kopalek__01

Miloš Opálek

Manažér pre produkty TomoCon PACS
Pavel_Machinak__01

Pavel Machyniak

Manažér pre produkty telerádiologie
Pavel_Sigeti__01

Pavel Sigeti

Manažér pre mobilné aplikácie rádiológie
Jan_Hanzel__01

Ján Hanzel

Manažér pre riadenie kvality a bezpečnosti produktov