SPOLOČNOSŤ

TATRAMED

Naša spoločnosť si vybudovala pevné miesto na trhu dlhodobo vysokou úrovňou poskytovaných služieb a vyvíjaného softvéru s najlepším pomerom cena/výkon a získala veľmi dobré meno a dôveru medzi svojimi zákazníkmi a partnermi.

Spoločnosť TatraMed Software s.r.o. pôsobí v oblasti medicínskej informatiky so zameraním na vývoj diagnostických a terapeutických softvérových systémov, založených na trojrozmernej vizualizácii obrazových dát pacientov. V súčasnosti sa špecializuje na odborné poradenstvo, vedeckú a výskumnú činnosť a na vývoj vysoko sofistikovaného softvéru pre rádiologickú diagnostiku, rádioterapiu a plánovanie chirurgických zákrokov hlavne v oblastiach:

  • PACS technológie bezfilmových nemocníc
  • systémy pre rádiologickú diagnostiku a klinické zobrazovanie
  • bezpečné telerádiologické systémy pre lekárov i pacientov  
  • plánovanie rádioterapie

PREČO

TATRAMED

Vysoká kvalifikovanosť pracovníkov, ako aj zavedený systém manažérstva kvality v spoločnosti, sú predpokladom pre používanie najnovších informácií a softvérových technológií v prospech pacientov, lekárov a nemocníc, ktorým sú poskytované konzultačné a servisné služby.

Úspešné certifikácie, vykonané medzinárodne uznávanou nezávislou autoritou potvrdzujú, že
procesy a produkty spoločnosti spĺňajú požiadavky na riadenie vývoja softvérových systémov, poskytovaných služieb i ostatných činností je v zhode s príslušnými legislatívnymi predpismi EÚ a medzinárodnými normami.

Politika kvality a zodpovednosti

Politika informačnej bezpečnosti

SPOLUPRACUJEME

Naše odborné skúsenosti a niekoľkoročnú prax potvrdzuje aj spolupráca s mnohými významnými partnermi, ktorí do nás vkladajú svoju dôveru. My garantujeme 100% profesionálny prístup a vysokú kvalifikovanosť pracovníkov.

microsoft-partner
imageinlife-partner

Zo zoznamu partnerov vyberáme: Univerzita Montpellier, Univerzita Cambridge, Univerzita Leiden, Univerzita Manchester, Pasteurov Inštitút, Univerzita Heidelberg, Univerzita Paris Saclay, Univerzita Pierre et Marie Curie, Zeiss France a i.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

VEDÚCI PRACOVNÍCI

Zamestnávame tím špičkových vedeckých, výskumných a vývojových pracovníkov, ktorí sú absolventmi Univerzity Komenského a Slovenskej technickej Univerzity v Bratislave. V rámci našej špecializácie vám garantujeme profesionálny prístup a odborné znalosti. Našou prioritou je vysoká úroveň poskytovaných služieb a robíme všetko preto, aby bola pre vás spolupráca s nami, tou najlepšou voľbou.
Juraj_Kajan__01

Juraj Kajan

Riaditeľ a konateľ TatraMed
Peter_Fekete__01

Peter Fekete

Manažér pre produkty stereotaktickej neurochirurgie
Milos_Kopalek__01

Miloš Opálek

Manažér pre produkty TomoCon PACS
Pavel_Machinak__01

Pavel Machyniak

Manažér pre produkty telerádiologie
Pavel_Sigeti__01

Pavel Sigeti

Manažér pre mobilné aplikácie rádiológie a produkty rádioterapie
Jan_Hanzel__01

Ján Hanzel

Manažér pre riadenie kvality a bezpečnosti produktov