SPOLOČNOSŤ

TATRAMED

Naša spoločnosť si vybudovala pevné miesto na trhu dlhodobo vysokou úrovňou poskytovaných služieb a vyvíjaného softvéru s najlepším pomerom cena/výkon a získala veľmi dobré meno a dôveru medzi svojimi zákazníkmi a partnermi.
Spoločnosť TatraMed Software s.r.o. pôsobí v oblasti medicínskej informatiky, je zameraná na vývoj diagnostických a terapeutických softvérových systémov, založených na trojrozmernej vizualizácii obrazových dát pacientov. V súčasnosti sa špecializuje na odborné poradenstvo, vedeckú a výskumnú činnosť a na vývoj vysoko sofistikovaného softvéru pre rádiologickú diagnostiku, rádioterapiu a plánovanie chirurgických zákrokov hlavne v oblastiach:
  • PACS technológie bezfilmových nemocníc
  • systémy pre rádiologickú diagnostiku a klinické zobrazovanie
  • plánovanie rádioterapie

PREČO

TATRAMED

Vysoká kvalifikovanosť pracovníkov, ako aj zavedený systém manažérstva kvality v spoločnosti, sú predpokladom pre používanie najnovších informácií a softvérových technológií v prospech pacientov, lekárov a nemocníc, ktorým sú poskytované konzultačné a servisné služby.

Úspešné certifikácie, vykonané medzinárodne uznávanou nezávislou autoritou potvrdzujú, že produkty spoločnosti spĺňajú požiadavky európskej direktívy 93/42/EEC (Medical Device Di-rective) a riadenie vývoja, služieb i ostatných činností je v zhode s požiadavkami európskej normy ISO 13485:2012 (Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality)

Politika kvality a zodpovednosti

Politika informačnej bezpečnosti

SPOLUPRACUJEME

Naše odborné skúsenosti a niekoľkoročnú prax potvrdzuje aj spolupráca s mnohými významnými partnermi, ktorí do nás vkladajú svoju dôveru. My garantujeme 100% profesionálny prístup a vysokú kvalifikovanosť pracovníkov.

microsoft-partner
imageinlife-partner

Zo zoznamu partnerov vyberáme: Univerzita Montpellier, Univerzita Cambridge, Univerzita Leiden, Univerzita Manchester, Pasteurov Inštitút, Univerzita Heidelberg, Univerzita Paris Saclay, Univerzita Pierre et Marie Curie, Zeiss France a i.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

VEDÚCI PRACOVNÍCI

Zamestnávame tím špičkových vedeckých, výskumných a vývojových pracovníkov, ktorí sú absolventmi Univerzity Komenského a Slovenskej technickej Univerzity v Bratislave. V rámci našej špecializácie vám garantujeme profesionálny prístup a odborné znalosti. Našou prioritou je vysoká úroveň poskytovaných služieb a robíme všetko preto, aby bola pre vás spolupráca s nami, tou najlepšou voľbou.
Juraj_Kajan__01

Juraj Kajan

TatraMed Director
Peter_Fekete__01

Peter Fekete

Product manager
Milos_Kopalek__01

Miloš Opálek

Product manager
Pavel_Sigeti__01

Pavel Sigeti

Product manager
Pavel_Machinak__01

Pavel Machyniak

Product manager